Ravnateljica srednje šole se opravičuje, potem ko so njeni učenci premagali nasprotno ekipo s 106 proti nič

LJUDJE
  • Potem ko so njeni učenci premagali nasprotnike s 106-0, se je ravnateljica srednje šole po odzivu morala opravičiti za zmago
  • Debbie Tate, ravnateljica srednje šole Inglewood v ZDA, je zmago označila za nešportno
  • Številni uporabniki družbenih omrežij pa so menili, da se šola ne bi smela opravičevati, ker je bila predobra

Ravnateljica srednje šole se je morala opravičiti, potem ko je njena ekipa svojim nasprotnikom zadala poraz.

Ravnateljica srednje šole Inglewood se je opravičila zaradi svoje ekipe's 106-0 nil win.
Ravnateljica srednje šole se je opravičila, potem ko so njeni dijaki premagali nasprotnike s 106-0. Fotografija: Jayk7.
Vir: UGC

Ekipa srednje šole Inglewood v Kaliforniji je prejšnji teden na tekmi ameriškega nogometa premagala svoje nasprotnike s 106:0.

The hud poraz naletela na kritike spletnih uporabnikov, ki so študente obtožili nešportnega obnašanja.

Ravnateljica Debbie Tate je v ponedeljek, 1. novembra, izdala izjavo, da je končni rezultat nesprejemljiv.

Nepričakovana obleka Kim Kardashian za noč čarovnic pusti zagrizene oboževalce, da trdijo, da je vizionarka

Ravnatelj je nadalje izjavil, da je ravnanje ekipe nesprejemljivo.

'Niso se obnašali športno ali pošteno in končni rezultat je bil nesprejemljiv,' je zapisano v izjavi.

Do polčasa je ekipa srednje šole Inglewood vodila s 83-0. V drugem polčasu je ekipa dosegla še 23 točk.

Ni potrebe po opravičevanju

Vendar pa mnogi uporabniki interneta niso opazili nobene težave z rezultatom, drugi pa so rekli, da se ravnatelju Tateu ni treba opravičiti.

Tukaj je nekaj komentarjev:

@willjump4food:

»Druga ekipa ni odstopila, kaj je narobe? Včasih te opeharijo, to je šport.«

@daisythedog_sf:

»Ne. Pika. Zakaj bi se opravičevali, ker ste dobri? Žal druga ekipa ni. Če je tako enostransko, potem igraj v drugi diviziji.”

@agerace20:

»Zgrajeni so drugače. Ne kaznujte prvakov.”

@dimitrikatsa:

'Morali bi se opravičiti, ker niso dosegli več!'

@diymusicbiz:

'106 proti 0? Zdi se, kot da je potreben nov trener.”

Trener Harambee Stars se opraviči

Big Sean: reper med snemanjem glasbenega videa prekrit s 65.000 čebelami

Med drugimi novicami, yen.com.gh je poročal, da se je Engin Firat, glavni trener Harambee Stars, opravičil Kenijcem po sramotnem porazu v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo proti Maliju v četrtek, 7. oktobra.

Kenija je preživela verjetno eno najslabših iger, ki so jih Harambee Stars odigrali v zadnjih letih na stadionu Agadir v Maroku v katastrofalnem prvem polčasu, ki so ga videli prejeti štiri zadetke.

Firat, ki je prevzel vodenje Jacoba Ghosta Muleeja z dvomesečno pogodbo, je prevzel vso odgovornost za poraz.