Sestra Cristiana Ronalda poslala brutalno sporočilo, potem ko je bratov zmagovalec v zadnji minuti zavrnil VAR

SVET
  • Sestra Cristiana Ronalda trdi, da je bil njegov brat 'oropan' za gol v Serie A
  • Ronaldo je v zadnji minuti dosegel zmago proti Udineseju, vendar je bil zadetek izključen zaradi ofsajda
  • 36-letnikova sestra Elma je bila nezadovoljna z odločitvijo in se je na družbenih omrežjih norčevala iz VAR-a.

Sestra Cristiana Ronalda je javno trdila, da je bil portugalski zvezdnik 'oropan' za gol, potem ko je Juventus v nedeljo, 22. avgusta, odigral dramatičen remi 2-2 proti Udineseju.

Ronaldo
Cristianov gol proti Udineseju je bil odrezan zaradi ofsajda. Avtor fotografije Emmanuele Ciancaglini.
Vir: Getty Images

Ronaldo naj bi tekmo začel na klopi zaradi vse večjih špekulacij o njegovi prihodnosti.

Kljub njegovi odsotnosti v prvem polčasu je Juventus po zaslugi zadetkov Paula Dybale in Juana Cuadrada povedel z dvema goloma prednosti.

Navijač Arsenala in veliki poznavalec lige EPL je prosil za 'umor' sredi govoric o Ronaldovem prestopu v velikane EPL

Vendar je Udinese na stadionu Friuli pokazal izjemen značaj, ko je nekdanji igralec Watforda Roberto Pereyra umaknil enega z bele točke, drugi nekdanji Sršen Gerard Deulofeu pa je izenačil igro v 83. minuti.

Pri rezultatu 2-0 je Ronaldo ob polčasu zamenjal Alvara Morato in bil najbližje vsem trem točkam za svojo ekipo pozno v tekmi, potem ko se je odlično povezal s podajo Federica Chiese in zadel značilen strel z glavo globoko v sodnikovem dodatku.

Njegovo slavje, ki je vključevalo slečenje majice, pa je bilo kratkotrajno, saj je VAR izključil zadetek zaradi ofsajda z najmanjšo razliko.

Ronaldova sestra Elma dos Santos se je zdaj oglasila na družbenih omrežjih in se posmehovala odločitvi VAR, da zavrne zadetek, ker je bila Cristianova rama v ofsajdu.

'Če bi imel mojo ramo, bi bil zraven,' je zapisala na svojem Instagramu.
'Veliko velikost morate zamenjati s srednjo. Rop se začne.'

VAR je skrajšal veselje Cristiana Ronalda, čeprav je zadel v Juventusovi uvodni tekmi serije A proti Udineseju

Cristiano ima dve sestri, obe pa sta starejši od njega.

Elma Aveiro je najstarejša med brati in sestrami, sledi ji Katia.

Oba sta verjetno največja podpornika superzvezdnika in se nikoli ne bojita sprožiti polemike, medtem ko kritizirata odločitve proti svojemu bratu.

Marca 2021 je Katia odločno stopila v bran Cristianu Ronaldu, potem ko je sodnik Danny Makkelie izločil zmago Portugalske proti Srbiji v zadnji minuti.

Takrat je Cristiano postal viralen vrgel svoj trak na tla v znak protesta proti sklepu.

Katia je šele pred kratkim prišla v novice, potem ko se je izkazalo, da bila je pozitivna na COVID-19 .

To je objavila na svoji Instagram strani v sredo, 28. julija, kjer je razkrila, da okreva na Madeiri na Portugalskem.